קצת עליי

אני אוהבת איפור.

הרבה אנשים אומרים לי “למה את צריכה את זה?” “הכי יפה לך טבעי” “איפור זה לפרחות”. אבל כל האנשים האלה פשוט לא מבינים שאיפור זה משהו שאני מתעסקת בו כי אני רוצה לעסוק בו, ולא כי אני צריכה. זה כיף לי, זה אאוטלט יצירתי. ועם כל הכבוד לדעות של אנשים אחרים, לא אכפת לי מה הם אומרים. זה עושה לי טוב, וזה מה שחשוב..לא?

אתם בטח חושבים, מי זאת הפסיכית הזאת שמברברת לנו? אז אני מאיה, בת 26+ (אוטוטו בת 27), תל אביבית כרגע, במקור חיפאית, במקור של המקור קנדית, (כנראה שזה איכשהו מסביר למה אני אוהבת קור וחורף וסובלת באופן תמידי מחום). ואני מניחה שלפי השם של הבלוג (וההקדמה) מבינים שאני מטורפת על איפור (אובססיה קלה. “קלה”. אני יכולה להפסיק מתי שבא לי).

עברתי קורס איפור לפני כמעט שלוש שנים ולמרות שיש לי תעודת מאפרת אני לא עוסקת בתחום, ביום יום אני עובדת בעולם ההייטק, ויש לי תואר בפרסום ותקשורת שיווקית (כן, יש תואר כזה) – בחורה רבגונית:). אבל האהבה האמיתית שלי, התשוקה שלי- היא איפור. כל היום רק חושבת ונושמת (וקונה בשפע) איפור. איפור זה מקום המפלט שלי, האאוטלט היצירתי שלי, המקום השקט שלי שהוא רק שלי.

אז למה החלטתי לפתוח בלוג? אני מרגישה שיש לי הרבה ידע, ואני רוצה לחלוק את האהבה שלי עם אחרות (ואחרים!), ולכן החלטתי שהגיע הזמן. הרבה זמן שאני חושבת על זה, אך עם כל הרצון יש תמיד פחד כזה שלא יאהבו/לא יקראו/לא יפרגנו. למזלי יש אנשים מדהימים בחיים שלי שדוחפים אותי לעשות מה שאני אוהבת (או שאולי פשוט נמאס להם לשמוע אותי מדברת על איפור והם רוצים שאוציא את זה במקום אחר), ובזכות הפרגון והאמונה שקיבלתי, סופסוף עשיתי את הצעד הזה!

ואחרי שחפרתי לא מעט (תתרגלו אני עושה את זה הרבה), ברוכים הבאים לבלוג שלי (!!!) בו תמצאו בעיקר סריקות על מוצרים, חוות דעת (שלי, זה לא בהכרח אומר ששלכם תהיה אותה הדעה), תמונות, חיוכים והמונמון איפור! החלטתי שאפתח את הבלוג בשתי שפות – עברית ואנגלית. בכנות המחשבה הראשונית שלי הייתה לפתוח בלוג באנגלית, מכיוון שזו שפת האם שלי וקצת יותר זורם לי. אבל יש לי חיבור לארץ ולקהילת הביוטי כאן, ואני מרגישה צורך עז לכתוב גם בעברית. ותכלס, אם יש לי את האופציה לכתוב בשתי שפות, למה שלא אעשה זאת? 🙂

גילוי נאות – כל המוצרים המוזכרים בבלוג נקנו על ידי (החור שיש לי בארנק הינה הוכחה טובה לכך) או ניתנו לי במתנה על ידיי משפחה וחברים. הבלוג נכתב להנאתי בלבד ולא לשום מטרות רווח. במידה ומוצר שאסקור יתקבל בצורה שונה ממה שצויין – אדאג לציין זאת בפוסט עצמו.

אז בואו לצלול איתי לעולם מלא באיפור, מקווה שתהנו!!

20151208_191451
כן, זאת אני!
06/12/2015