עברית

זה כל הקונספט

היי לכולן!

מה שלומכן? אני יודעת, עברו כבר כשלושה חודשים מאז שפרסמתי את הפוסט האחרון. אני גרועה.

אתן בטוח לא רוצות לשמוע את התירוצים שלי, אני חייבת לומר שלעבור דירה זה קשה. ומתיש. ולוקח מלא אנרגיה. וכמה שאני מקטרת..אבל זה באמת קשה! ומצד שני כל כך מספק להיות בדירה חדשה וסופסוף להיות מסוגלת לומר – אני בבית. אז כן, בתקופה האחרונה זה הדבר היחיד שהתעסקתי בו – אריזות, מעבר, פריקת ארגזים, ארגון מחדש ומחסור בשעות שינה. לפחות היו קצת חגים באמצע שהקלו על העניין. ולא נדבר על זה שהייתי חולה במשך שבוע, ושהיה לי עומס פסיכי בעבודה, ושהמחשב שלי החליט לשבוק חיים ואין לי באמת איפה לכתוב ולעדכן את הבלוג.

כשפתחתי את הבלוג אמרתי שאפרסם פוסט לפחות פעם בשבוע, ובינתיים זה לא ממש מצליח לי. כן, אני מפרסמת לרוב גם פוסט בעברית וגם באנגלית, אך זה לא באמת נחשב כשני פוסטים נפרדים. האמת שאני לא יודעת איך בלוגריות אחרות מספיקות, בייחוד בלוגריות שיש להן עבודה במשרה מלאה ו/או סטודנטיות ו/או אמהות. אני באמת סוגדת להן, שאפו! אני מניחה שזה עניין של ניהול זמן נכון, משהו שאף פעם לא ממש הצטיינתי בו…אבל החלטתי להפסיק להיות קשה עם עצמי, ולפרסם פוסטים בקצב שלי. כל הרעיון מלכתחילה היה שאעשה את זה כי זה כיף לי, ולהיות כל פעם בלחץ לקראת הפוסט הבא זה לא ממש בריא. אז כן, אשתדל לפרסם פוסטים בעקביות, ואתן לא תכעסו אם העקביות שלי תהיה גם פעם בשבועיים. סבבה? סבבה.

אני שמחה לומר שהבית יצא סופסוף מארגזים (כולל האיפור שלי), אני כבר לא חולה, העומס בעבודה קצת ירד, אבל המחשב לצערי עדיין בתיקון כך שאני נאלצת להשתמש במחשב חלופי שאין בו תוכנת עריכת תמונות אידאלית, כך שתאלצו לסלוח לי אם איכות התמונות טיפה ירודה. וכן, סוף סוף מצאתי לי זמן לשבת, לכתוב ולערוך.

החלטתי להקדיש את הפוסט של היום לנושא שהוא חם ומבוקש בשנים האחרונות – קופסאות הפתעה. בעבר כתבתי שתי סקירות על קופסת הביוטי בוקס (קופסאות מרץ ואפריל) אבל היום אני דווקא כותבת על קופסה חדשה דנדשה.
לפני מספר חודשים התחלתי לראות פרסומים על קופסת הפתעות חדשה בשם קונספטבוקס. בתור חובבת איפור, טיפוח והפתעות סקרנותי גברה, והחלטתי להרשם ולנסות את הקופסה.

קצת על הקופסה

הרעיון של הקופסה נולד ממוחה של היזמת שלומית הררי, אמריקאית לשעבר שעשתה עליה לישראל והרגישה שאין קופסת יופי אשר מספקת אותה בארץ, בייחוד כשראתה את מגוון הקופסאות שיש בארה”ב. מתוך האתר הרשמי: “קונפסטבוקס נולדה מתוך תשוקה לעזור לנשים בדיוק כמוך להכיר ולהתנסות במוצרים חדשים בדרך המהנה, הקלה והמפנקת ביותר”. (אם תרצו לקרוא קצת יותר לעומק אודות החברה, כנסו לעמוד הקצת עלינו באתר הרשמי של החברה).
בכנות, לא ראיתי בשום מקום התייחסות למה הרעיון מאחורי שם הקופסה – קונספטבוקס – אבל ההנחה שלי היא שכל חודש הקופסה תהיה בקונספט שונה. בינתיים נראה שאני לא טועה.

01 Concept Box (2)

איך זה עובד?

די פשוט – נכנסים לאתר ורוכשים. הקופסא אינה הכי זולה, כך שמי שרוכשת צריכה לקחת זאת בחשבון. ישנן שלוש אופציות לרכישה:

# רכישת קופסה באופן חד פעמי בעלות של 189 ש”ח.
# הצטרפות למועדון מנויות (שניתן לבטל בכל עת) בעלות של 139 ש”ח לחודש. (*זו האופציה שאני בחרתי בה).
# הזמנה מראש למשך חצי שנה בעלות של 649 ש”ח.

הקופסה מתקבלת בתחילת כל חודש חדש בעזרת שליח שמגיע עד אלייך (למקום אליו את בוחרת).

כל קופסה כוללת 5-7 מוצרים, כאשר ישנם לפחות שני מוצרים בגודל מלא.

כמה דברים מעניינים…

לחברה יש מספר דברים מעניינים ששמתי לב אליהם באתר: שאלון אישי, שיטת ניקוד ופעילות עתידית.

ברגע שנרשמים למועדון המנויות של החברה מתקבל מייל שבו עונים על שאלון אישי הכולל סוג עור, צבע עור, התייחסות לשיער והעדפות איפור וטיפוח שונות. השאלון הזה אמור לעזור בכך שבעתיד יישלחו ללקוחה מוצרים שמותאמים לה באופן אישי. בסקירה מטה התקבל מוצר שהתקבל עפ”י מה שמילאתי בשאלון. האם הוא באמת מתאים לי? המשיכו לקרוא.

שיטת הניקוד אומרת שככל שרוכשים יותר מוצרים כך נקבל יותר נקודות, כך שבסופו של דבר נוכל להמיר את הנקודות הללו על מנת לקבל הנחות או אם נגיע ל-1500 נקודות נוכל להמיר אותן על מנת לקבל קופסה במתנה. איך מקבלים את הנקודות הללו? ברגע שנרשמים למועדון הלקוחות מקבלים באופן אוטומטי 50 נקודות. בנוסף, על כל רכישה מקבלים נקודות נוספות (כולל המנוי החודשי – כלומר אם עשית מנוי חודשי על כל חודש תקבלי ניקוד נוסף, למיטב הבנתי) וגם – אם חברותייך יצטרפו לשירות דרכך (אחרי ששלחת להן מייל דרך החשבון שלך) תקבלי 500 נקודות על כל חברה שמצטרפת.

פעילות עתידית – באתר יש אזור של “בקרוב” המסביר על כל הפעילות העתידית שהחברה מתכננת. דף זה אמור להתעדכן מידי פעם להראות את כל הדברים הצפויים בעתיד החברה. מה שתפס את עיניי בעמוד זה הנה הקונספטמיני – מנוי נפרד של החברה שיציע שירות דוגמיות על מנת לנסות פעם בחודש מוצרים חדשים. כל חודש בהמוצרים יגיעו בתיק איפור בגודל מלא. למי שמכירה, זה מזכיר לי את השירות של Ipsy האמריקאי שמציע פחות או יותר את אותו הדבר (ב-Ipsy מקבלים מידי פעם גם מוצרים בגודל מלא). מחכה לראות איך זה יתפתח.
בנוסף בעמוד ה”בקרוב” רשום שתיפתח חנות אינטרנטית שתציע גם קופסאות במהדורה מיוחדת. נחכה ונראה!

ועכשיו – הקופסה עצמה!

אסקור עבורכן היום את הקופסה השנייה שיצאה, קופסת יוני (שהתקבלה בתחילת יולי). תכננתי במקור לעשות את הסקירה הזו על הקופסה הראשונה שיצאה (קופסת מאי) אך בגלל הסיבות שציינתי קודם זה פשוט לא יצא לפועל.

אז כפי שציינתי, את הקופסה קיבלתי עם שליח עד המשרד בתחילת החודש. הקופסה עצמה יחסית גדולה ומגיעה בעיצוב פשוט ויפה – היא שחורה עם אזורים לבנים עליהם מודפס הלוגו החמוד (שיש לו מצנח ורוד) ודרכים שונות להתקשרות (אתר, מייל ואינסטגרם). לצד הקופסה ישנה מדבקה גדולה עם השם וכתובת שלי, יחד עם נושא הקופסה – The Summer Box.

01 Concept Box (3)

כאשר פותחים את הקופסה כל המוצרים נמצאים בתוך שקיק שקוף מבד, ישנם כרטיסים שונים כאשר אחד הסביר את מהות הקופסה ואילו מוצרים כלולים בתוכה, כולל מחיר וגודל; וכרטיסים שונים הקשורים למוצרים שהתקבלו.

01 Concept Box (4)

כפי שציינתי, נושא הקופסה הנוכחית הינה קיץ, כל המוצרים שיעזרו לנו להתכונן לקיץ הקרוב. גם בחודש הקודם הנושא סבב סביב קיץ אך התמקד בטיפוח העור לקראת הקיץ ואילו הקופסה הזאת מתמקדת בעיקר באיפור ובמוצרים שמותאמים לעונת הקיץ.

אז מה קיבלתי בקופסה?

Guerlain – Orchidée Impériale, the Cream

על גבי הכרטיס שהתקבל רשום “דוגמית קרם פנים של מותג יוקרה..” מה שגורם לי לחשוב שבקופסאות שונות התקבלו דוגמיות של חברות שונות. בקופסה שלי התקבלה דוגמית של חברת היוקרה הצרפתית גרלן. הקרם הזה הינו מסדרת הסחלב האימפריאלי, סדרה המכילה בתוכה רכיבים הלקוחים מפרח הסחלב המזינים לעור ומחדשים אותו. הקרם הספציפי הזה נועד לחידוש ושימור תאי עור הפנים, החלקה והעלמת קמטים ולהעניק לחות ומראה חי.

04 Face Cream (1)

הדוגמית שהתקבלה הינה יחסית קטנה (רק 3 מ”ל) שמספיקה בערך לשלושה שימושים (ארבעה בצמצום) כך שאני לא יכולה להעניק דעה מגובשת לחלוטין. עם זאת, מהשלוש פעמים שכן השתמשתי בקרם הזה הוא מרגיש נהדר. יש לו ריח פרחוני ועדין (כנראה ריח של סחלב? ציינתי כבר בעבר שאני גרועה בתיאור ריחות). הוא מעט סמיך אך נספג בקלות ובמהירות בעור ונותן תחושה חלקה ונעימה (כמו שנותן פריימר) ופשוט נותן תחושה רעננה לפנים.

אני חייבת לציין שלאחר מחקר קל, זהו כנראה קרם הפנים היקר ביותר שיצא לי להתקל בו בחיי. גודל מלא של המוצר (50 מ”ל) עולה באזור ה-1800 ש”ח (!!!) לפני הנחות. בחישוב קל, שווי הדוגמית שהתקבלה (3 מ”ל) הינו קצת מעל ל-100 ש”ח. זה גורם לי לתהות אם יש אנשים שבאמת משלמים סכומים כאלה על מוצרי פנים? כנראה שכן. אותי אישית זה קצת מלחיץ רק לחשוב על להוציא סכום כזה, אבל מי שרוצה ויכולה לעמוד בזה שיהיה לה בכיף. אני שמחה שלפחות פעם אחת בחיי (בינתיים) יצא לי להתנסות במוצר יוקרה שכזה.

04 Face Cream (2)

אם אתן רוצות לקנות את הקרם הזה אונליין ניתן למצוא אותו באתר סטרוברינט או בסניפי סופר פארם נבחרים, במשביר לצרכן ורשת אפריל.

Devorah Cosmetics – Blooming Lashes mascara

דבורה קוסמטיקס הינה חברת קוסמטיקה שהוקמה על ידי…דבורה? אני מניחה? באתר הרשמי יש תיאור שלם של איך החברה הוקמה, תיאור שנכתב על ידי מקימת החברה, אך לא רשום בשום מקום ששם המקימה הוא באמת דבורה (או שממש פספסתי?).
בכל אופן – המסקרה הזו נהדרת, כך שזה לא באמת משנה מי ומה. עפ”י התיאור על הכרטיס המסקרה פותחה במיוחד להתמודדות עם החום הישראלי ואני שמחה לבשר שהיא בהחלט עומדת במשימה. המברשת עשויה משערות סיליקון, לרוב אני מעדיפה שערות סיבים אך במקרה הזה לא אכפת לי. השערות קצרות ומברשת ארוכה, המאפשרת הגעה עד לנקודות הכי נידחות של הריס (קרוב לקו המים) ובנוסף מפרידה את הריסים בצורה נהדרת. הפורמולה עצמה יחסית יבשה – בדיוק איך שאני אוהבת – והצבע שלה הינו שחור משחור. היא נותנת לעין מראה טבעי אך באותה העת פותחת אותה ונותנת לה מראה גלאמי. והכי חשוב – המסקרה אינה מתפוררת ומחזיקה מעמד בצורה מושלמת לאורך כל היום.

02 Mascara (1)

דבר קטן שקצת מערער אותי – כשאני מרימה את המסקרה היא מרגישה מאוד קלה, כאילו אין בה כמעט חומר. כהסתכלתי בתוך הטובה/מיכל (איך קוראים לחלק הזה של המסקרה?!) לראשונה, בקושי ראיתי שחור (את החומר עצמו) אלא רק את החלק הטורקיז (מה שמכיל את החומר), כלומר ראיתי שחור רק בקצה המנהרה, כאילו המסקרה בקושי מכילה חומר. אני תוהה אם כל המסקרות ככה? מכילות חומר רק בקצה? או שקיבלתי מוצר שחסר בו חומר? כי בינתיים מרגיש כאילו המסקרה הולכת להיגמר (אחרי שימוש של שבועיים) ואני מאוד מקווה שזה לא המצב, כי זהו מוצר בגודל מלא. (לא מצאתי בשום מקום אזכור לכמה חומר המסקרה אמורה להכיל).

02 Mascara (2)

את המסקרה ניתן לרכוש באתר הרשמי של דבורה קוסמטיקס בעלות של 90 ש”ח.

Batiste – Dry Shampoo

למי שלא שמעה, חברת בטיסט עשתה עלייה לארץ (בפעם השניה) לפני כחצי שנה. איזה כיף לנו שמביאים לארץ מוצר במחיר שלא מנסה לעשוק לנו את הכיס. לפני כשנה וחצי הייתי בארה”ב וקניתי לי סטוקים של השמפו היבש של החברה (בשלל ריחות שונים) ועדיין נשארו לי כמה בודדים, אבל תמיד כיף לקבל עוד וכיף לדעת שכעת ניתן לרכוש אותם בארץ.

מה תפקידו של שמפו יבש, לכל השואלות? להעלים שומן מהשיער בימים שאנחנו עצלניות ולא בא לנו לחפוף, כמובן. חשוב לנער את המיכל לפני השימוש ולהחזיק כ-30 ס”מ מהראש כשמתיזים. החומר יוצא כאבקה לבנה על השיער (שנראה כמו טלק). לאחר מכן לחכות קצת ולעסות את האצבעות בראש עד שהחומר נעלם ואז ניתן להבריש, לעצב ולשחק כאוות נפשנו.

03 Dry Shampoo

אני מאוד אוהבת את המוצר הזה והוא מציל אותי בימי שיער קשים אך אני משתדלת שלא להשתמש בו יותר מידי כי אני כן מרגישה ששימוש יתר מייבש טיפה את הקרקפת. אני גם שונאת את זה שהוא נראה כל כך לבן על הראש ולפעמים קשה לטשטש את החומר במלואו. לצערנו ייבאו לארץ מספר מוגבל של ריחות וסוגים כי לבטיסט ישנם מגוון רחב של מוצרים הכולל שמפו לכהות שיער כמוני שאינו משאיר מראה של טלק לבן.

השמפו שהתקבל בקופסה הינו בגודל מיוחד (30 גרם, בניגוד ל-120 גרם במוצר בגודל מלא) והוא מעולה לנסיעות. הריח שקיבלתי הינו Blush, ריח פרחוני וחזק. לא מצאתי היכן ניתן לרכוש את המוצר בגודל המיוחד, אך את הגודל המלא ניתן לרכוש בסניפי סופר פארם בעלות של כ-27 ש”ח.

Antonym – Certified Natural Lipstick Pencil

כשבועיים לפני שקיבלתי את הקופסה קיבלתי מייל המבקש ממני לבחור גוון אחד מתוך שלושה שהוצעו (ניוד, ורוד או קורל) ואקבל עפרון שפתיים בגוון שבחרתי בקופסה הקרובה. במייל היה גם רשום שהעפרון שיתקבל הינו של חברה אמריקאית, כך שממש הופתעתי (כשקיבלתי את הקופסה) לגלות שאנטונים הינה חברה אמריקאית! עד היום הייתי בטוחה שזו חברה ישראלית. למי שאינה מכירה (כמוני), זוהי חברה שכל מוצריה מיוצרים מרכיבים אורגניים וטבעיים.

05 Lipstick pencil (1)

אף פעם לא יצא לי להתנסות במוצרי החברה, כך שאני שמחה שסוף סוף יצא לי. אני בחרתי את הגוון הורוד, העונה לשם Pinkish. העפרון הינו עפרון-אודם עבה, המגיע עם פקק שיכסה אותו. העיצוב כולו הוא שחור עם כיתוב לבן והוא מתחדד כך שחשוב שיהיה לכן מחדד של עפרונות עבים בבית (או לקלף פריסטייל עם סכין, אבל נראה לי שהאופציה הראשונה עדיפה).

05 Lipstick pencil (2)

העפרון נמרח בקלות על השפתיים ונותן גימור מבריק ולא אטום שאינו מייבש את השפתיים. המראה המבריק והלא מאט הזה מרגיש לי כמראה מצויין לימי הקיץ החמים. אמנם בחרתי את הגוון הורוד אבל עליי הוא התקבל כקורלי. אולי זה קשור בכך שהשפתיים שלי פיגמנטיות ואדומות מטבען, אך בכל אופן הוא נראה יפה ומרענן. העפרון אמור להיות עמיד במים אבל בכנות לא ניסיתי. שתיתי מים והוא לא נעלם..זה נחשב? אם הוא באמת עמיד זה יהיה אודם נהדר ללכת איתו לים/בריכה. שווה לנסות. הוא החזיק עליי יפה עד שאכלתי ואז הוא נעלם כלא היה. סה”כ כ-4 ומשהו שעות. לא רע בכלל.

05 Lipstick pencil (3)

העפרון מומלץ בחום למי שאינה אוהבת את מראה המאט ולמי שאוהבת נגיעה של צבע שמחייה את השפתיים. ניתן לרכוש באתר הרשמי בעלות של 90 ש”ח.

Mineraz Cosmetics – Mineral Bronzer

במייל שקיבלתי (בו ביקשו ממני לבחור גוון של אודם) גם היה רשום שבנוסף לאודם אקבל מוצר נוסף שתואם לגוון העור שלי, עפ”י השאלון שמילאתי. הגוון עור שלי הוא די בהיר כך שקצת התפלאתי לראות שזה המוצר שמותאם באופן אישי לגוון שלי. המוצר הינו ברונזר שימרי של חברת מינרז, חברה שגם היא מייצרת את כל מוצריה מרכיבים טבעיים ומינרליים. הברונזר שהתקבל הינו בגוון BR1 Sun, הוא די כהה לבהירת עור שכמותי והוא גם די כתום (כשאני באופן אישי נוטה לצד הורוד של הסקאלה). לאחר שוטטות באתר החברה הבנתי שזהו הגוון הבהיר מבין שני גוונים, כך שזה כנראה מסביר איך זה מותאם לגוון עור בהיר – כשאין אופציה יותר בהירה.

06 Bronzer (1)

בכנות, אף פעם לא ממש הבנתי איך עובדים עם ברונזר שימרי. מן הסתם הוא לא נועד להצללות אלא יותר לחימום הפנים ולפי הכרטיס הוא אמור להעניק מראה שזוף וטבעי. לאחר שהתנסיתי בו מעט אני יכולה לומר שהוא בהחלט כהה מידי בשבילי (וגם קצת כתום מידי) אבל להגנתו הוא הטשטש בצורה נהדרת ולא השאיר שום כתם על פניי. אם משתמשים בו ביד קלה הוא נותן הברקה נהדרת מעל סומק ובהחלט נותן glow יפהפה לקיץ. בנוסף יצא לי להשתמש בו גם כצללית והוא לא אכזב כך שלמרות שאני לא יכולה להשתמש בו כברונזר אני בהחלט מוצאת לו שימושים אחרים.

06 Bronzer (2)

נקודה שחשובה לציון – הברונזר מגיע בצורת תפזורת כך שזה יכול ליצור קצת בלגאן. החברה עשתה בחוכמה ושמה מסננת מסתובבת שמאפשרת שליטה בחומר שיוצא. איך אני אוהבת שחברות חושבות על הפרטים הקטנים!

06 Bronzer (3)

הברונזר מכיל 2.5 גרם של חומר וניתן למצוא אותו באתר הרשמי של החברה במחיר של 115 ש”ח.

קבלו סווצ’ים של הברונזר (מימין) ועפרון השפתיים של אנטונים (משמאל):

06 Bronzer (4)

המוצר האחרון – תיק איפור

המוצר האחרון שהתקבל בקופסה הינו תיק איפור חמוד בצבע ורוד עתיק. זהו תיק איפור נחמד בהחלט שנראה שיש בו לא מעט מקום. הוא ארוך, דבר שמאפשר להכניס מברשות איפור ארוכות יחסית (רק אני חושבת על זה? הרבה ממברשות האיפור שלי לא נכנסות לתיקי האיפור היומיומיים שלי כי הם קטנים מידי…).

על גבי הכרטיס הכה יעיל רשום כי שווי התיק הינו 59 ש”ח. רק חבל לי שלא רשום מי ייצר את התיק, או שאולי יצרו את התיק במיוחד בעבור הקופסה? תמיד מידע נוסף זה מבורך!

07 Makeup bag (2)

01 Concept Box (5)

וזהו, אלו הם כל המוצרים שקיבלתי בקופסה. אני חייבת לומר שסה”כ אני מאוד מרוצה מהקונספטבוקס בינתיים. אני אוהבת את הרעיון שכל חודש יש רעיון אחר ושנושא הקופסה בהחלט מורגש כאן – מוצרים שמרעננים את המראה לקראת הקיץ. אני גם מאוד מרוצה מהעובדה שהחברה באמת עושה שימוש בשאלון האישי שמילאתי כדי (לנסות) להתאים לי מוצרים באופן אישי.

כיף לי שמרעננים לי ומחדשים לי כל חודש מחדש ולא רק שולחים קרמים כל הזמן. כמובן שיש גבול לכמה ניתן לחדש (לכו תדעו, אולי יצליחו דווקא להפתיע!) וכמובן שעוד מוקדם לומר כמה הקופסה הזו היא הצלחה, אבל אם ימשיכו כך אני אהיה לקוחה מרוצה מאוד.

אני מרוצה מהעובדה שסופסוף יש עוד קופסה שמוצעת לשוק הישראלי ובכנות אומרת לכן שכדאי לכן לנסות!

08 Concept Box

אז מה דעתכן על הקופסה שקיבלתי? ובכללי מה דעתכן על הקונספט של קופסאות הפתעה? אני תמיד שמחה לשמוע את דעתכן בתגובות!

עד הפעם הבאה (מבטיחה שזה לא יהיה עוד שלושה חודשים),

מאיה ♥

Comments

comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.